- KINGSTON

Цена
€15 61 / 30 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 256 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Номинално тегло | 8.72 г |
| Connector | USB Type A |
| Характеристики | Base Swivels 360˚ |
| Външен цвят | Black/Orange |
| Макс. околна температура в изключен режим | 85 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Максимална температура на околната среда | 60 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Тегло | 0.09кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (GB) | 256 |
| Интерфейс | USB 3.2 |
| Тип конектор | USB-A |
| Цвят | Черен/Оранжев |
| Скорост на четене (MB/s) | 200 |
| Скорост на запис (MB/s) | 20 MB/s |
| Материал на корпус | Пластмаса |
| Водоустойчив | Не |
| Хардуерно криптиране | Не |
| Халка за ключодържател | Да |
| Тегло | 0.09кг |
Kingston 256GB DataTraveler Exodia S – Преносим USB 3.2 Gen 1 флаш памет
Съхранявайте и прехвърляйте файловете си лесно с Kingston DataTraveler Exodia S. С капацитет от 256GB и интерфейс USB 3.2 Gen 1, този флаш памет осигурява бърз трансфер на данни със скорост на четене до 200MB/s. Компактният дизайн без капачка с плъзгащ се пръстен предпазва USB конектора, а халката за ключодържател го прави винаги под ръка.
Ключови Предимства
- Висока производителност – Интерфейс USB 3.2 Gen 1 с четене до 200MB/s за бърз трансфер.
- Голям капацитет – 256GB за документи, снимки, музика и видео.
- Преносим и издръжлив – Дизайн без капачка с плъзгащ се пръстен; включена халка за ключодържател.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 256 GB |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Скорост на четене | До 200 MB/s |
| Тип конектор | USB-A |
| Цвят | Черен/Оранжев |
| Материал на корпус | Пластмаса |
| Халка за ключодържател | Да |
Какво има в кутията
- Флаш памет Kingston DataTraveler Exodia S
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







